Strona główna > Zdrowie > Co to jest maszynka do piñabaru i jak jej używać?

Każdy, kto kiedykolwiek doświadczył radości i innowacyjności systemu Piñabar, z pewnością będzie o nim zachwycał. Ten opatentowany system przekształca każdą sekcję produktów, stawiając firmy ponad innymi konkurentami w ich okolicy. Gdy umieścisz Piñabar na swojej półce sklepowej, wprowadzisz do swojego sklepu wygodę i charakter. Nadal nie jesteś pewien, czy to urządzenie jest odpowiednie dla Twojej firmy? Podejmij świadomą decyzję dzięki poniższemu opisowi czym jest automat Piñabar i jak go używać.

Co to jest Piñabar?

Piñabar to samoobsługowa maszyna do ananasów. Klienci mogą z niej korzystać, aby szybko pozbawić ananasa gniazd nasiennych, obrać go i wydrążyć świeże ananasy w dogodnym dla nich momencie. W ciągu 20 sekund urządzenie Piñabar przekształca całego ananasa w wygodne wiaderko z wypustkami ananasa. Dzięki szybkiej wygodzie, jaką to urządzenie zapewnia, klienci będą chętnie przychodzić do Twojego sklepu po więcej.

Atrakcyjna cecha handlowa

Jedną z najbardziej atrakcyjnych rzeczy w Piñabar jest możliwość budowania marki, którą oferuje. Posiadanie opcji dostosowania opakowania maszyny daje Ci możliwość decydowania o tym, co najlepiej pasuje do wizerunku Twojej firmy. Zachęć klientów przykuwającymi uwagę kolorami i atrakcyjnym logo Twojej firmy. Jest to świetny sposób na poprawienie wizerunku firmy i zwiększenie rozpoznawalności marki zarówno w salonie sprzedaży, jak i poza nim.

Jak działa piñabar

Piñabar charakteryzuje się prostą i intuicyjną konstrukcją, z której może korzystać każdy klient. Aby rozpocząć cykl ananasowy, należy umieścić ananasa w górnym pojemniku i zamknąć drzwiczki. Następnie należy umieścić puste wiaderko w dolnej części urządzenia. Na koniec nacisnąć przycisk startu.

Drzwiczki wokół ananasa zablokują się (dla bezpieczeństwa), gdy urządzenie będzie obracać ananasa, aby ściąć jego górną i dolną część. W ten sposób wysokość ananasa zostaje ujednolicona, co pozwala maszynie docisnąć owoc do ostrza rozetowego. Następnie rdzeń i skórka trafiają do kosza na śmieci, a świeży ananas do wiaderka, z którego klienci mogą go zabrać i cieszyć się nim.

Jak przekształcisz swoją firmę?

Teraz, gdy już wiesz, czym jest automat Piñabar i jak go używać, łatwo zrozumieć, jakie korzyści odnoszą z niego zarówno właściciele firm, jak i klienci. W końcu maszyna do ananasów Piñabar to narzędzie, które pozwala firmom dobrze obsługiwać klientów, zwiększać sprzedaż i wyróżniać się wśród konkurencji. Jak to urządzenie zmieni Twoją firmę? Przekonaj się już dziś kupując maszynę od Juicernet.